החשפנית שנעצרה כי הייתה עריקה מעל 7 שנים !

ספוילר: שוחררה ממעצר לאחר 7 ימים וללא כתב אישום!

במזל, או שלא במזל – פנתה אליי לקוחה שגילתה במקרה שהיא עריקה משירות צבאי מזה כשבע שנים. עד אותו "גילוי" היא סברה שקיבלה "פטור" משירות עקב כך שאחד מהמפקדים, כך טענה, אמר לי להישאר בבית ולא לחזור לבסיס אחרי שהייתה עריקה במשך מספר חודשים.

כעבור כשנה שהייתה בבית נעצרה בעת שנסעה ברכב עם נהג שנחשד בנהיגה בשכרות והשוטרים בדקו לגביה במסוף המשטרתי ואלה גילו שהיא מופיעה כעריקה. הנערה (אז בת 20 לערך) ציינה שתטפל בכך ואכן פנתה לקצין העיר. בשיחה זו שלחה מסמכים רפואיים לטענתה אלא שלא נמצא כל תיעוד לכך. היא חיכתה בבית וחשבה כי מעמדה הוסדר מול צה"ל.

במהלך השבוע שעבר, התרחשה פשיטה על מועדוני חשפנות בתל אביב, לאחריה נקראו כלל העובדים (והעובדות כמובן) לחקירות במשטרת ישראל וגם היא נקראה, הגיעה לחקירה, מסרה את עדותה ולבסוף ציין בפניה השוטר כי המשטרה הצבאית נקראה לתחנה היום והיא רשומה כדרושה על ידי המשטרה הצבאית בגלל היעדרותה משירות צבאי. השוטרים הצבאיים הגיעו למקום, עצרו את הבחורה (כיום בת 26 לערך) ולקחו אותה למעצר.

בדיון המעצר שהתקיים בבית הדין הצבאי, יוצגה החשודה על-ידי ומעצרה הוארך על מנת לבחון את עניינה ונקבע דיון נוסף. ערב הדיון הנוסף שנקבע להארכת מעצר הודיעה הפרקליטות הצבאית כי אינה עומדת על המשך מעצרה של החשודה והורתה לסגור את התיק בעניינה ללא כתב אישום. כל זאת לאחר שפעלתי מול הפרקליטות ומול גורמי המשטרה הצבאית על מנת לטעון טענות לגבי החשודה במישור הראייתי והאישי.

באותו הערב – הגעתי לאסוף את החשודה מכלא 4 (צריפין) והסעתי אותה לדירתה שבתל אביב. הגענו לדירה והתודה הכי יפה שקיבלתי הייתה בדמות הכלבה שלה שהתנפלה עליה בליקוקים ובקפיצות ושמחה שהיא שבה אליה הביתה כל כך מהר!

לקוחות מספרים על
עורך דין עידן דביר
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים

צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן