ייצוג וייעוץ בהליכים לקבלת פטור משירות

אתם עומדים בפני הליכים לפטור משירות מסיבות מוצדקות? אל תתמודדו לבד. מומלץ לפנות לעורך דין צבאי מיומן שיספק לכם ייעוץ וייצוג, שכן מדובר בהליך שעלול להיות ארוך ומורכב.

מצבי פטור משירות – לפעמים זה מוצדק!

ישנם מקרים בהם יש הצדקה לנושא פטור משירות, כאשר מצב מסוים אינו מאפשר לאדם לשרת בצבא. זה יכול להיות פטור משירות בגין מצב רפואי – פיזי או נפשי, פטור משירות בגין רקע סוציו אקונומי בעייתי, עבר פלילי או בעיות משפחתיות חמורות, בגללן נדרש החייל או המיועד לגיוס לעבוד לפרנסת משפחתו או לשהות בקרבת הוריו.

הליכים לפטור משירות על פי דין – מומלץ להיעזר בעורך דין

פעמים רבות הליכים לפטור משירות, גם כאשר מדובר בפטור מוצדק וחוקי, עלולים לגרור הליך בירוקראטי ארוך ומייגע או הסתבכויות מיותרות. אפשר לעשות זאת גם אחרת, בדרך נעימה ופשוטה יותר, על ידי קבלת ייעוץ וייצוג בהליכים לפטור משירות מטעם עורך דין מיומן. כמובן שהכתובת הינה עורך דין הבקיא בנוהלי המערכת הצבאית ובאופן התנהלותה.

עו"ד עידן דביר – ייעוץ וייצוג בהליכים לפטור משירות עורך דין עידן דביר הינו עורך דין צבאי, ששירת בפרקליטות הצבאית, ומכיר את המערכת הצבאית היטב. עו"ד דביר סיפק ייעוץ וייצוג בהליכים לפטור משירות עבור מועמדים לשירות ביטחון וכן עבור חיילים הנמצאים בשירות צבאי ומצבם מצדיק פטור משירות.

לקוחות מספרים על
עורך דין עידן דביר
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן