הכנה והדרכה לדין משמעתי

חייל, נגד, קצין – אתם עומדים להישפט במסגרת הליך דין משמעתי? אל תזלזלו במעמד, שכן תוצאותיו יכולות להשפיע על המשך שירותכם הצבאי. חשוב מאוד שתגיעו לדיון המשמעתי כשאתם מוכנים אליו ומסוגלים לייצג את עצמכם בצורה המיטבית. עורך דין צבאי ופלילי יוכל לספק לכם את ההכנה האופטימאלית להגנה העצמית!

הליך דין משמעתי – יכול להיות משמעותי!

כמעט כל חייל, נגד או קצין עלולים למצוא את עצמם במרכזו של הליך דין משמעתי, בו הם נשפטים בפני קצין שיפוט, שלרוב הינו גם מפקדם. לעיתים מדובר בהליכים משמעתיים, הדנים בעבירות זניחות, שאינן משפיעות על המשך שירותו הצבאי של החייל. עם זאת, במידה והדיון המשמעתי דן בעבירה חמורה – הרי שבהתאם גם התוצאות עלולות להיות חמורות ובעלות השלכה על קידום הקריירה הצה"לית, בעיקר כשמדובר באנשי קבע.

חשיבות הכנה ע"י עו"ד לקראת הליך דין משמעתי

להבדיל מהליכים משפטיים המתנהלים בבתי הדין הצבאיים, במסגרת הליך דין משמעתי אין לנאשם זכות ייצוג ע"י עורך דין. דווקא בשל עובדה זו חשוב מאוד לקבל ליווי וייעוץ של עורך דין, שיתדרך וינחה את הנאשם לקראת משפטו. הכנה לקראת הליך דין משמעתי תאפשר לחייל, הנגד או הקצין, להגיע למשפט בטוחים בעצמם ומצוידים בכלים הטובים ביותר כדי לייצג את עצמם בצורה סדורה ומשכנעת, שתקטין את סיכויי הרשעתם.

עו"ד עידן דביר – הכנה מוצלחת להליך דין משמעתי

עו"ד עידן דביר מיומן בביצוע הכנה להליך דין משמעתי. עו"ד דביר הוא סנגור צבאי ועורך דין פלילי, שמכיר היטב את סדרי הדין המשמעתי, ואת התנהלות הגורמים הפיקודיים, לרבות הדקויות שעשויות להשפיע על החלטותיהם. כיוון שכך, ביכולתו להכין חיילים ואנשי קבע לקראת הליך דין משמעתי, כך שייצגו את עצמם כאילו הוא היה איתם במהלך הדיון. במסגרת הכנה להליך דין משמעתי, עו"ד דביר עורך סימולציות עם הנאשם במטרה להביאו לרגע האמת מוכן ובטוח בעצמו, עם מינימום הפתעות ומקסימום הצלחה.

לקוחות מספרים על
עורך דין עידן דביר
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן