עו"ד עידן דביר – מינוי כיושב-ראש (יו"ר) ועדת צבא ובטחון של לשכת עורכי הדין לקדנציה נוספת (פברואר 2024)

המועצה הארצית של לשכת עורכי-הדין בישראל והעומד בראשה, עו"ד עמית בכר, יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל, החליטו על מינוי עורך-דין עידן דביר לתפקיד יו"ר ועדת צבא ובטחון של לשכת עורכי הדין בישראל.

זו הקדנציה השנייה ברצף בה נבחר עורך-הדין עידן דביר לתפקיד חשוב זה בלשכת עורכי הדין. מדובר בתפקיד יוקרתי ביותר המאויש על ידי עורכי הדין הבכירים והמובילים בתחומם. מטרת התפקיד הינה לייצג את לשכת עורכי הדין בישראל בכל עניין בתחומיה המקצועיים של הועדה ולאגד תחתיה את כלל ציבור עורכי הדין העוסקים בתחומים אלו.

וועדת צבא ובטחון דנה בהצעות חוק ובתזכירים שיש להם נגיעה לנושאים צבאיים ובטחוניים, ואף מביעה עמדה בעניינם. הוועדה אף מעלה יזמות חקיקה משל עצמה בנושאים אלה.
בנוסף, עוסקת הועדה בהיבטים של תפקוד מערכת השיפוט הצבאית – בתי הדין הצבאיים, בתי המשפט הצבאיים, מערכת הדין המשמעתי בצה"ל ועוד. במסגרת דיוני הוועדה נוטלים חלק מפעם לפעם משפטנים בכירים מהפרקליטות הצבאית וגורמים צבאיים ובטחוניים נוספים.

"אבקש להודות לחברי המועצה הארצית על האמון שניתן בי פעם נוספת לאחר קדנציה קודמת במהלכה ועדת צבא ובטחון בראשותי הייתה מהוועדות הפעילות בלשכת עורכי הדין. בטוחני כי גם בקדנציה הקרובה נמשיך לעשות לרווחת עורכי הדין המייצגים, חיילי צה"ל וכלל אזרחי ישראל בתחום עשיית הוועדה." עו"ד עידן דביר
לקוחות מספרים על
עורך דין עידן דביר
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים

צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן