ייצוג בהליכי גיוס ושיבוץ בצה"ל

מצבך אינו מאפשר גיוס לצה"ל? לא קיבלת זימונים לחיל שרצית? בקשתך לשרת קרוב לבית נענתה בשלילה? לא קיבלת מעמד ספורטאי מצטיין? במקום להרים ידיים, הרימו טלפון לעורך דין מיומן בתחום ייצוג בהליכי גיוס ושיבוץ בצה"ל…. מיד אחרי שתסיימו להחכים מהמאמר שלפניכם.

למי נדרש ייצוג בהליכי גיוס ושיבוץ לצה"ל?

צעירות וצעירים רבים המגיעים לגיל גיוס נתקלים בבעיות בנושא גיוס ושיבוץ לצה"ל. זה יכול לקרות לאדם המבקש שיפטרו אותו מגיוס לצה"ל מסיבות מוצדקות המונעות ממנו לשרת בצבא, כמו בעיות רפואיות או מצב סוציו אקונומי. זה יכול לקרות למי שבקשתו להתקבל לקורס טיס נדחתה בטענה שאינו כשיר רפואית, או למי שביקשה לשרת קרוב לבית בגלל בעיות אישיות. לא תמיד הבקשות מתקבלות על אף שהן מוצדקות, ופעמים רבות הבירוקרטיה הצבאית כרוכה בפרוצדורות מייגעות ובלתי מוכרות שקשה להתמודד עימן. במקרים כאלה הישועה מגיעה מצד עורך דין צבאי, שמכיר את המערכת מבפנים, יודע בדיוק מה יש לעשות ועם מי להיפגש על מנת להשפיע ולהשיג את התוצאות המצופות.

ייצוג בהליכי גיוס ושיבוץ לצה"ל – זה אומר…

ייצוג בהליכי גיוס ושיבוץ לצה"ל הינו עבודה מקצועית ויסודית, שלביצועה נדרש עורך דין מיומן, המכיר את המערכת הצבאית לעומקה ולרוחבה ויש לו ניסיון בהופעה בפני ועדות והשתתפות בדיונים צה"ליים. עורך דין כזה יבצע עבודת שטח נרחבת, הכוללת איסוף חומר המגבה את בקשת הלקוח, השגת אסמכתאות מלשכת הרווחה, פגישה עם בעלי תפקידים שונים בצבא, ייצוג הלקוחות בדיונים ובוועדות הצבא הרלוונטיות ועוד. לצד עבודת השטח מתבצעת מלאכת מחשבת של הגשת הבקשה עצמה, כשהיא מנוסחת לעילא ולעילא ומגובה במסמכים תומכים. המציאות מוכיחה כי ברוב הפעמים ההשקעה משתלמת – בסופו של דבר מדובר במהלך המשפיע על עתידו של אדם בצורה משמעותית.

ייצוג ספורטאים לקבלת מעמד ספורטאי מצטיין

ספורטאי מצטיין הוא מעמד מיוחד, שצה"ל מעניק לספורטאים מצטיינים לקראת גיוסם. מעמד זה מאפשר להם להמשיך להתאמן כדי לשמור על כושר, להשתתף בתחרויות ואימונים בארץ ובחו"ל על מנת להמשיך ולפתח את הקריירה הספורטיבית – כל זאת תוך כדי שירותם הצבאי. ההחלטה על הכרה בספורטאי כספורטאי מצטיין מסורה למיט"ב בהתאם למכסות שקבע, כאשר המחלקה לספורט תחרותי במשרד המדע, התרבות והספורט נותנת את המלצתה לגבי ספורטאים שונים. ישנם מקרים בהם ספורטאי מסוים אינו מקבל מעמד ספורטאי מצטיין למרות שהוא ראוי לו, אם בשל הגבלת מכסות עבור ענף הספורט הספציפי בו הוא עוסק או בשל שיקולים אחרים של צה"ל. במקרים כאלה ייצוגו ע"י עורך דין יכול לשנות את התמונה ולספק לו את המעמד המיוחל.

עו"ד עידן דביר – הצלחות רבות בהליכי גיוס ושיבוץ בצה"ל עו"ד עידן דביר עוסק בייצוג חיילים ומועמדים לשירות ביטחון טרם גיוסם לצה"ל בהליכים מול לשכות הגיוס האזוריות ומיט"ב (בקו"ם), בוועדות רפואיות לקביעת פרופיל, בוועדות לתנאי שירות, בוועדות למעמד ספורטאי מצטיין, בוועדות להמשך שירות בצה"ל ועוד. כעורך דין צבאי, המכיר את המערכת הצה"לית על התנהלותה הייחודית והשיקולים האופייניים לה, עו"ד דביר מספק את הייצוג האופטימאלי ללקוחותיו, ובאמתחתו הצלחות רבות ומשמעותיות בתחום גיוס ושיבוץ לצה"ל.

לקוחות מספרים על
עורך דין עידן דביר
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן