חקירת סמים בצה"ל – פרשיות סמים בצבא

הנתונים הבאים הם נתונים שמדאיגים את גורמי אכיפת החוק בצה"ל, כפי שפורסם באתר YNET, ביום שישי האחרון (21/12/2018) נחשפה פרשיית סמים נוספת רחבת היקף שהתגלתה "במקרה".

חייל נסע ברכבו הפרטי כאשר עוכב לבדיקה שגרתית במהלכה נתפסו ברכבו סמים ובפעולות חקירה נוספות שביצעה מצ"ח (המשטרה הצבאית החוקרת) בשיתוף עם משטרת ישראל, נמצאו ראיות נוספות במכשירו הסלולארי המפלילות חיילים רבים נוספים ברכישת סמים מהחייל שנתפס ואת אותו חייל במספר רב ונכבד של עסקאות סמים. להרחבה ולפרטים נוספים מוזמנים לקרוא בכתבה מטה הלקוחה מאתר YNET.

יש לציין כי בחודש ספטמבר האחרון עוכבו לחקירה 35 חיילים וכמה אזרחים בחשד למעורבות בסחר ושימוש בסמים במסגרת חקירת היחידה המרכזית לחקירות מיוחדות במצ"ח, בליווי הפרקליטות הצבאית ומשטרת ישראל, חודש קודם לכן נעצרו קרוב ל-70 חיילים במבצעים שונים בחשד לעבירות סמים, בהם לוחמים ואנשי קבע. בתגובה למעצרים הללו נמסר מצה"ל כי "פעילות זו היא רק חלק משורה של צעדים הננקטים להטמעה ואכיפה של איסור השימוש בסמים בקרב חייליו ולמיצוי הדין במלוא החומרה בקרב כל חייל אשר יהיה מעורב בסחר בסמים או בהכנסת סמים לצבא".

מסיבות אלה רצוי להיעזר בעורך דין הבקיא בתחום דיני הצבא אשר יודע לייעץ במהלך החקירה וכן לייצג בדיוני המעצר ובשלבי המשפט השונים גם לאחר הגשת כתב אישום – הכל כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בסופו של דבר. אז כמובן שהמעשה החכם יהיה לא להתעסק בסמים במהלך השירות הצביא (ובכלל) אבל במידה ונתפסתם, צרו עימי קשר בטלפון 052-4220101 בכל שעות היממה (24/7).

עוד בנושא סמים בצבא …

 

מתוך אתר החדשות YNET, כתבה של יואב זיתון:

לקוחות מספרים על
עורך דין עידן דביר
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים

צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן