צעיר דקר במסעדת חוף ולא ייאסר – כתבה מיום 30/12/2018 – מהדורה מרכזית חדשות ערוץ 2 (ערוצים 12 ו-13)

מסע הדקירות שתועד במצלמת אבטחה הסתיים ללא עונש מאסר: גבר שתועד באוגוסט לפני שנתיים דוקר פעם אחר פעם צעיר במסעדה בבת ים וגרם לו לפצעים קשים, לא ירצה עונש מאסר – כך החליט היום (ראשון) בית המשפט, שקיבל את עמדת שירות המבחן של הנאשם.

התקיפה החמורה החלה בחוף: חבורת צעירים תועדה מכה שם קורבן בן 30 שוב ושוב. הוא הצליח להימלט למסעדה בחוף שנמצאת בקרבתו, ואחד התוקפים נכנס לשם אחריו. במהלך דין ודברים בין השניים במסעדה, ניגש התוקף לעמדת המלצרים, לקח סכין בעלת להב ארוך ומשונן – והחל לדקור את הקורבן שוב ושוב בפלג גופו העליון. הקורבן איבד דם רב כתוצאה מהדקירות ואושפז במשך ימים ארוכים במצב קשה כשהוא סובל מפציעות באיבריו הפנימיים.

התקיפה שהחלה בחוף הים    

התקיפה שהחלה בחוף הים | צילום: החדשות‎

המשטרה לא הצליחה לאתר את חבורת התוקפים, למעט את הדוקר, שברח מהזירה והסגיר עצמו מאוחר יותר. הדוקר הואשם בחבלה בכוונה מחמירה ובתקיפה בנסיבות מחמירות. סנגורו של הנאשם, עו"ד עידן דביר, ניהל משא ומתן עם הפרקליטות שהסכימה בתורה לרכך במעט את כתב האישום אך התעקשה שהוא ירצה שנות מאסר בכלא.

הנאשם היה עצור במשך חודש ועבר טיפול בהתמכרות לאלכוהול ושירות המבחן המליץ שלא לשלוח אותו למאסר. היום הודיע בית המשפט הודיע שהוא מקבל את העמדה הזאת וכי הנאשם לא ירצה עונש מאסר.

עו"ד עידן דביר    

עו"ד עידן דביר | צילום: יואב חסקלוביץ'

עו"ד עידן דביר, פרקליטו של הנאשם אמר כי "מדובר באדם צעיר בעל רקע נורמטיבי שזאת המעידה הראשונה והעיקרית שלו עם החוק על אף שהיא חמורה. הוא מכיר בפגיעה שלו במתלונן, הוא היה מוכן לבוא ולהשלים ולשלם כספי פיצויים מאוד גבוהים שהופקדו לאורך התקופה. אני מודה לבית המשפט על כך שזו עמדתו ושהוא קיבל את העתירה שלנו".

לקוחות מספרים על
עורך דין עידן דביר
צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים

צריכים עזרה מול הצבא?
השאירו פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן